První pivo pro ženy ®

#beerforher

Aurosa for her představuje symbol ženské síly a zároveň dívčí něžnosti. Tyto dva charaktery spolu v ženské Aurose harmonicky splývají.

Něžný, elegantní design a silné, nefiltrované pivo z Rychvaldského zámečku. Aurosa pro ženy vznikla, aby dokázala, že ženy můžou uspět kdekoliv, aniž by se při tom musely přizpůsobovat nebo obětovat svoji přirozenou ženskost. Sama Aurosa přišla z průmyslu, který ženy dlouhou dobu opomíjel, ale díky odhodlání a víře v sebe samu je tu. Je tu pro všechny fenomenální ženy, je tu pro všechny jejich úspěchy a krásné chvíle, je tu pro to, aby jim každým douškem připomněla, jak důležité a výjimečné jsou. Je tu pivo vytvořené Ženou Ženám.

Aurosa, je tu pro Vás.

aurosa beer

Za vznikem Aurosy stojí zakladatelka Martina Šmírová, pro niž byla vlastní značka splněným životním snem i naplněním touhy po pivu se silnou, avšak zároveň lahodnou chutí. Hlavní přísadou nefiltrovaného 11° polotmavého ležáku je Vídeňský slad, který jeho chuti dodává jedinečný, lehce karamelový nádech.

Aurosa
Jedním z našich hlavních úkolů je zajistit, aby naše pivo bylo užito zodpovědně. Prosím potvrďte nám, že jste dosáhli zákonného věku pro pití alkoholu v České Republice, než Vás přivítáme na stránkách Aurosy.

JSTE STARŠÍ
18 LET?