MADE IN CZECH
REPUBLIC

Aurosa je produkt země, která je známá svou kvalitou v pivovarské oblasti. Naše značka se přizpůsobila potřebám žen, ačkoli je pivní průmysl spíše mužská záležitost. Toto nepasterizované a nefiltrované pivo je vařené s láskou rodinného pivovaru jenž se nachází v zámku Rychvald, a dodává tak Aurose jedinečnou, nezaměnitelně silnou chuť, která se přizpůsobila eleganci žen. Pivo Aurosa je ztělesnění kontrastu mezi světem silného muže a křehkosti ženy.

KOUZLO UMĚNÍ

V Aurose věříme, že bychom se měli co nejvíce obklopovat krásnými věcmi, proto spolupracujeme s předními českými návrháři, designéry a umělci, kteří nás svojí tvorbou inspirují a rezonují s naší filosofií. Jejich díla si můžete prohlédnout i zakoupit v našem obchodě. Fascinuje nás ale i práce méně známých výtvarníků, každý červen proto pomáháme mladým umělcům růst a prosadit se, pořádáním akcí věnovaných právě jejich tvorbě.

Aurosa
Jedním z našich hlavních úkolů je zajistit, aby naše pivo bylo užito zodpovědně. Prosím potvrďte nám, že jste dosáhli zákonného věku pro pití alkoholu v České Republice, než Vás přivítáme na stránkách Aurosy.

JSTE STARŠÍ
18 LET?